Návrat na úvod

luxury villas & chalets
all-inclusive holidays

Tel.:+ 421 2 5920 8720

FIRST MOMENT zľava – zima 2013/2014 (exotika/lyžovačka)

FIRST MOMENT zľava – dovolenka zima 2013/2014 (exotika/lyžovačka)

Pripravili sme pre Vás originálne bonusy pre Vaše nezabudnuteľné chvíle v našich rezortoch a luxusných vilách.

FIRST MOMENT zľava pri rezervácii  dovolenky zima 2013/2014 až do výšky 500€/osoba! (bonus platí pre limitovaný počet izieb, výška bonusu je podľa kategórie izby: club/deluxe/suite)

Deti do 6 rokov pobyt zdarma!!!*
(*zimné rezorty od 19.10. do 2.11. a od 28.12. do 4.1. – 25% z ceny dospelého, exotika od 28.12. do 4.1. – 25% z ceny dospelého )

Dovolenka ALL – INCLUSIVE, cena zahŕňa: raňajky, obedy, večere, občerstvenie počas dňa, pivo, víno, nealko, káva, značkový alkohol (okrem XO a VSOP), rôzne športové športove lekcie (golf, tenis, hrázda, lyžovanie) a športové aktivity.
SKI PASS – zdarma!!!

ŠPORTOVÉ AKTIVITY v najkrajších svetových kluboch, pod dohľadom skúsených animátorov GO ®s. Od golfu cez tenis, potápanie, vodné lyžovanie, plachtenie, kitesurfing, lyžovanie a dokonca aj lietajúca hrázda … Club Med rezorty ponúkajú viac ako 60 rôznych športov  od tradičných až po moderné, s použitím značkového vybavenia. Neuveriteľné zážitky  bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál, všetko je pod dohľadom kvalifikovaného  G.O ®.

15% zľava na prenájom lyží a lyžiarskeho vybavenia pri rezervácii v predstihu
(platí pre pobyty 7 dní, pri dlhšom pobyte platí len na prvých 7 dní)

DETSKÉ KLUBY –  naši G.O ®s  majú pripravených veľa prekvapení  pre všetky deti vo veku od 4 mesiacov do 10 rokov – od športu až po tvorivé činnosti. Naša dovolenka zaručene prebudí ich zvedavosť a inšpiruje ich mladú myseľ. A čo viac, detské kluby pre deti od 4-10 rokov sú v cene pobytu  a deti mladšie ako 6 rokov majú ubytovanie zdarma** Tínedžeri (11 až 17 rokov) – v rámci all inclusive majú k dispozícii celú radu zábavy a aktivít sú tiež v Juniors´ “Club Med® alebo Club Med Passworld®, vrátane tenisu, windsurfingu, plážového volejbalu, lyžovania , širokej škály umeleckých aktivít  a mnoho, mnoho ďalších aktivít!

WELLNESS – relaxujte a načerpajte energiu  s kúpeľnou starostlivosťou, v tureckých kúpeľoch alebo saune … Všetko je zamerané pre vaše kompletné pohodlie. Takže nechajte sa  hýčkať v týchto svätyniach relaxácie a pokoja. Oddýchnite si a vychutnajte si odbornosť  expertov svetových kozmetických značiek a prvotriednych procedúr vytvorených výhradne pre Club Med.

GURMÁNSKA KUCHYŇA – Club Med zaručuje vynikajúcu škálu kulinárskych pôžitkov pre vychutnávanie počas celého dňa. Miestne špeciality a vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne podávané na raňajky, obedy a večere. Alebo prečo si medzi tým nezamieriť do baru, na olovrant ale občerstvenie v podobe  chuťoviek, na koktaily s rodinou alebo priateľmi v uvoľnenej a priateľskej atmosfére?

VÝLETY A EXKURZIE ZA PAMIATKAMI – Club Med Rezorty sa nachádzajú v niektorých svetoznámych miestach, takže prečo  neobjaviť nové divy a zažiť exotické kultúry s exkurziami do historických Mayských chrámov, starobylých miest Aspendos alebo Agrigento, krása Li River alebo ryžové polia na Bali. Ponúkame najrôznejšie exkurzie s odborným sprievodcom, ktorý  vás prevedie históriou týchto svetovo preslávených miest, z ktorých mnohé sú na zozname svetového dedičstva UNESCO.