Návrat na úvod

worldwide resorts
luxury villas & chalets
all-inclusive holidays

Tel.:+ 421 2 5920 8720

Info

»

CLUB MED

CLUB MED je najstaršia cestovná agentúra s vlastnými rezortmi, ktorej história sa začala písať už v roku 1950. Ponúka špičkové dovolenky vo viac ako 80 exkluzívnych strediskách po celom svete. Výnimočnosť dovoleniek s CLUB MED je v tom, že Vy si vyberiete akýkoľvek termín Vášho odchodu a Vy si zvolíte ľubovoľnú dĺžku Vášho pobytu. My Vám radi zabezpečíme letenku k Vášmu zájazdu, prípadne víza, poistenie a transfer z letiska. Všetky rezorty sú all-inclusive, zimné rezorty zahŕňajú aj „ski pass“. Všetko je zahrnuté vo vopred stanovenej cene – to znamená, že si môžete užívať svoju dovolenku bez obáv, že prečerpáte Váš rozpočet.

Rezorty CLUB MED majú vlastné hodnotenie „Trident“ (trojzubec), ktoré zaručuje rovnakú úroveň kvality služieb po celom svete. Pracovníci sú nazývaní ako „G.Os“ z francúzskeho prekladu „gentils organisateurs“. Zvláštnosťou CLUB MED je, že títo GOs sa po celý čas venujú klientom, spolu s nimi sa aj stravujú, pijú, športujú a zabávajú. Vonkajšie bufetové stravovanie, denné športovanie a večerné vystúpenia s rozsiahlou účasťou publika sú súčasťou dovolenkového zážitku. CLUB MED zamestnáva viac ako 15 000 G.Os z 96 rôznych národností pôsobiacich v rezortoch po celom svete.

Špeciálna starostlivosť je venovaná aj deťom, kým Vy relaxujete, Vaše deti budú pod dôsledným dohľadom našich G.Os, takže rodičia a deti si môžu užívať dovolenku spolu a zároveň úplne nezávisle.

CLUB MED  má aj vlastný „plávajúci rezort“ – majestátnu 5 – stožiarovú plachetnicu CLUB MED 2, ktorá v lete pláva po Stredozemnom mori a v zime po Karibiku, teraz so statusom 5 – Trident, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu služieb v luxusnej a komornej atmosfére.

S CLUB MED all-inclusive môžete očakávať originálne miesta, vynikajúce ubytovanie, gurmánske jedlo, neobmedzený počet nápojov,minerálky, džúsov, kokteilov, značkových drinkov a občerstvenia počas dňa, kluby pre deti a fantastické množstvo športov a aktivít.