Návrat na úvod

all-inclusive holidays

Tel.:+ 421 2 5920 8720

Blog Archive

FIRST MOMENT zľava – zima 2013/2014 (exotika/lyžovačka)

FIRST MOMENT zľava – dovolenka zima 2013/2014 (exotika/lyžovačka)

Pripravili sme pre Vás originálne bonusy pre Vaše nezabudnuteľné chvíle v našich rezortoch a luxusných vilách.

FIRST MOMENT zľava pri rezervácii  dovolenky zima 2013/2014 až do výšky 500€/osoba! (bonus platí pre limitovaný počet izieb, výška bonusu je podľa kategórie izby: club/deluxe/suite)

Deti do 6 rokov pobyt zdarma!!!*
(*zimné rezorty od 19.10. do 2.11. a od 28.12. do 4.1. – 25% z ceny dospelého, exotika od 28.12. do 4.1. – 25% z ceny dospelého )

Dovolenka ALL – INCLUSIVE, cena zahŕňa: raňajky, obedy, večere, občerstvenie počas dňa, pivo, víno, nealko, káva, značkový alkohol (okrem XO a VSOP), rôzne športové športove lekcie (golf, tenis, hrázda, lyžovanie) a športové aktivity.
SKI PASS – zdarma!!!

ŠPORTOVÉ AKTIVITY v najkrajších svetových kluboch, pod dohľadom skúsených animátorov GO ®s. Od golfu cez tenis, potápanie, vodné lyžovanie, plachtenie, kitesurfing, lyžovanie a dokonca aj lietajúca hrázda … Club Med rezorty ponúkajú viac ako 60 rôznych športov  od tradičných až po moderné, s použitím značkového vybavenia. Neuveriteľné zážitky  bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál, všetko je pod dohľadom kvalifikovaného  G.O ®.

15% zľava na prenájom lyží a lyžiarskeho vybavenia pri rezervácii v predstihu
(platí pre pobyty 7 dní, pri dlhšom pobyte platí len na prvých 7 dní)

DETSKÉ KLUBY –  naši G.O ®s  majú pripravených veľa prekvapení  pre všetky deti vo veku od 4 mesiacov do 10 rokov – od športu až po tvorivé činnosti. Naša dovolenka zaručene prebudí ich zvedavosť a inšpiruje ich mladú myseľ. A čo viac, detské kluby pre deti od 4-10 rokov sú v cene pobytu  a deti mladšie ako 6 rokov majú ubytovanie zdarma** Tínedžeri (11 až 17 rokov) – v rámci all inclusive majú k dispozícii celú radu zábavy a aktivít sú tiež v Juniors´ “Club Med® alebo Club Med Passworld®, vrátane tenisu, windsurfingu, plážového volejbalu, lyžovania , širokej škály umeleckých aktivít  a mnoho, mnoho ďalších aktivít!

WELLNESS – relaxujte a načerpajte energiu  s kúpeľnou starostlivosťou, v tureckých kúpeľoch alebo saune … Všetko je zamerané pre vaše kompletné pohodlie. Takže nechajte sa  hýčkať v týchto svätyniach relaxácie a pokoja. Oddýchnite si a vychutnajte si odbornosť  expertov svetových kozmetických značiek a prvotriednych procedúr vytvorených výhradne pre Club Med.

GURMÁNSKA KUCHYŇA – Club Med zaručuje vynikajúcu škálu kulinárskych pôžitkov pre vychutnávanie počas celého dňa. Miestne špeciality a vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne podávané na raňajky, obedy a večere. Alebo prečo si medzi tým nezamieriť do baru, na olovrant ale občerstvenie v podobe  chuťoviek, na koktaily s rodinou alebo priateľmi v uvoľnenej a priateľskej atmosfére?

VÝLETY A EXKURZIE ZA PAMIATKAMI – Club Med Rezorty sa nachádzajú v niektorých svetoznámych miestach, takže prečo  neobjaviť nové divy a zažiť exotické kultúry s exkurziami do historických Mayských chrámov, starobylých miest Aspendos alebo Agrigento, krása Li River alebo ryžové polia na Bali. Ponúkame najrôznejšie exkurzie s odborným sprievodcom, ktorý  vás prevedie históriou týchto svetovo preslávených miest, z ktorých mnohé sú na zozname svetového dedičstva UNESCO.

CLUB MED

CLUB MED je najstaršia cestovná agentúra s vlastnými rezortmi, ktorej história sa začala písať už v roku 1950. Ponúka špičkové dovolenky vo viac ako 80 exkluzívnych strediskách po celom svete. Výnimočnosť dovoleniek s CLUB MED je v tom, že Vy si vyberiete akýkoľvek termín Vášho odchodu a Vy si zvolíte ľubovoľnú dĺžku Vášho pobytu. My Vám radi zabezpečíme letenku k Vášmu zájazdu, prípadne víza, poistenie a transfer z letiska. Všetky rezorty sú all-inclusive, zimné rezorty zahŕňajú aj „ski pass“. Všetko je zahrnuté vo vopred stanovenej cene – to znamená, že si môžete užívať svoju dovolenku bez obáv, že prečerpáte Váš rozpočet.

Rezorty CLUB MED majú vlastné hodnotenie „Trident“ (trojzubec), ktoré zaručuje rovnakú úroveň kvality služieb po celom svete. Pracovníci sú nazývaní ako „G.Os“ z francúzskeho prekladu „gentils organisateurs“. Zvláštnosťou CLUB MED je, že títo GOs sa po celý čas venujú klientom, spolu s nimi sa aj stravujú, pijú, športujú a zabávajú. Vonkajšie bufetové stravovanie, denné športovanie a večerné vystúpenia s rozsiahlou účasťou publika sú súčasťou dovolenkového zážitku. CLUB MED zamestnáva viac ako 15 000 G.Os z 96 rôznych národností pôsobiacich v rezortoch po celom svete.

Špeciálna starostlivosť je venovaná aj deťom, kým Vy relaxujete, Vaše deti budú pod dôsledným dohľadom našich G.Os, takže rodičia a deti si môžu užívať dovolenku spolu a zároveň úplne nezávisle.

CLUB MED  má aj vlastný „plávajúci rezort“ – majestátnu 5 – stožiarovú plachetnicu CLUB MED 2, ktorá v lete pláva po Stredozemnom mori a v zime po Karibiku, teraz so statusom 5 – Trident, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu služieb v luxusnej a komornej atmosfére.

S CLUB MED all-inclusive môžete očakávať originálne miesta, vynikajúce ubytovanie, gurmánske jedlo, neobmedzený počet nápojov,minerálky, džúsov, kokteilov, značkových drinkov a občerstvenia počas dňa, kluby pre deti a fantastické množstvo športov a aktivít.